Size bir telefon kadar yakınız
0507 611 10 11

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Anasayfa » Askılı Tekstil Taşımacılığı

Nakliyat, yalnızca iş yeri ve ev taşımacılığını içeren bir sektör değildir; bunun yanı sıra çok önemli parçaların, eşyaların ya da araç ve gereçlerin taşınması da nakliyat sektörünün kapsama alanına girmektedir. Özellikle tekstil ve sanayi ürünlerinin taşınması son derece önem arz etmektedir. Evdiz Nakliyat olarak bunun bilincinde oluşumuz, yeni sistemleri kullanmamıza olanak sağlamaktadır. Özellikle askılı tekstil taşımacılığı sistemini kullanıyor olmamız da bunun en net göstergelerinden biridir.

Askılıtekstiltaşımacılığı, tekstil ürünlerinin bir alandan başka bir alana hasar görmeden, kırışmadan ya da kirlenmeden taşınmasını sağlamaktadır. Evdiz Nakliyat olarak her alanda olduğu gibi askılı tekstil taşımacılığı alanında da en iyi yöntemleri kullanıyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Amacımız, tekstil ürünlerinin hiçbir deformasyona ve kırışıklığa uğramadan gerekli yere en iyi biçimde ve en kısa süre zarfında taşınmasıdır. Bunun için tüm imkânlarımızı ve yöntemlerimizi seferber etmekteyiz.

Güvenli Taşımacılık İçin En Doğru Adres

Evdiz Nakliyat, yıllardan beri nakliyat sektöründe başarılı bir çizgi yakalamıştır. Evdiz Nakliyat olarak amacımız, müşterilerimizle beraber daha iyiye ve daha ileriye güvenli adım atmaktır. Bunun için çabalamakta ve özel çalışmaların yürütülmesine öncülük etmekteyiz.

Tekstil ürünlerinin bir yerden başka bir yere taşınması son derece önemli bir iştir. Büyük firmalar, küçük işletmeler ve üreticiler, ürettikleri ürünlerin gereken yerlere gerektiği biçimde ulaşmasını isterler. Bizler de bunun bilincinde bir çalışma yöntemiyle işlemlerimizi büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Tekstil ürünleri için özel olarak tasarlanan araçlarımızda bu ürünlerin en iyi biçimde muhafaza edilmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde tekstil ürünlerinde kırışıklığın dahi önüne geçebilmekteyiz. Böylelikle ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınması sonucunda ürün kalitesinde bir eksilme söz konusu olmamaktadır.

Evdiz Nakliyat olarak içerisinde bulunduğumuz çağın gereklerine ayak uydurma çabası içerisindeyiz. Amacımız çağın gerisinde kalmak değil, aksine çağın öncüleri arasında yer almaktır. Bu sebeple bulunduğumuz sektörde takip eden değil; takip edilen konumundayız. Tekstil taşımacılığı konusunda nakliyat sektörünün önde gelen firmalarından biri oluşumuz, bu işi ne kadar ciddiye aldığımızın en açık kanıtı niteliğindedir.

Bizi Arayın