Size bir telefon kadar yakınız
0507 611 10 11

Ofis ve Büro Taşımacılığı

Anasayfa » Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofisinizin şehir içinde ya da şehirlerarası nakliyatında firmamız profesyonel yöntemleri ve tecrübeli ekipleri ile hizmetinizdedir. Pek çok kentte verdiğimiz ofis ve büro taşımacılığı hizmetleri kapsamında ofiste kullandığınız cihazlar, eşyalar, malzemeler ve arşiviniz itina ile paketlenerek taşınmaya hazırlanmaktadır. Taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında hiçbir eşyanızın zarar görmemesi için maksimum düzeyde hassasiyet göstermekteyiz.

Firmamız taşımacılık hizmeti verdiği kişilerin, kurumların ve kuruluşların gizliliğine önem vermektedir. Bu kapsamda Yapılan çalışmalara ve projelere dair hiçbir bilgi edinmeden nakliyat hizmetini vermekteyiz. Dünya standartlarında bir hizmet politikasını benimsemiş olan firmamız en yeni teknolojiler ile geliştirilmiş tüm taşımacılık yöntemlerini bünyesinde barındırmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Güvenilir Adres!

Teknolojik ekipmanımız ve tecrübeli ekiplerimiz ile ofis malzemelerinizi özenle paketlemekte ve kolilere yerleştirmekteyiz. Bu sayede hem dış etmenlerden zarar görmesini önlemekte hem de eşyaların ve cihazların birbirlerine zarar vermelerinin önüne geçmekteyiz. Ofisinizde kullandığınız mobilyaların hızlı bir şekilde demonte konumuna getirilmesi için ekiplerimiz taşıma gününde gerekli tüm alet ve edevatlarını yanında getirmektedir.

Böylece en az zaman içerisinde tüm eşyalarınızın taşımaya hazırlanması sağlanmaktadır. Son model araç filomuz ile yapılan taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında hava koşullarından etkilenmeden vaat ettiğimiz gün ve saatte eşyalarınız yeni mekanınıza ulaştırılmaktadır. Yeni ofisinize eşyalarınızın yerleştirilmesi de sizden gelen talep üzerine firmamız ve deneyimli ekiplerimiz ile gerçekleştirilebilmektedir.

Firmamız büro taşımacılığının ne denli hassas bir çalışma gerektirdiğinin farkındadır. Bu nedenle tüm nakliyat aşamalarında ekiplerimiz dikkatli ve özenli bir çalışma sergilemektedir. Bu sayede evraklarınızın dahi zarar görmesinin önüne geçilmekte ve sıfır hasar ile eşyalarınızın yeni ofisinize yerleştirilmesi sağlanabilmektedir. Biden fazla odaya sahip olan ofislerde aynı bir yöntem izlemekteyiz.

Odaların malzemelerinin birbirine karışmaması için nakliyat hizmeti oda oda taşıma şeklinde yapılır. Her odanın eşyaları farklı koliye yerleştirilmekte ve böylece yeni ofise yerleşim yine oda oda şeklinde yapılabilmektedir. Ekspertiz hizmetlerimizden faydalanmak ve uygun fiyatlarımızdan istifade ederek minimum ödeme yapma şansını elde etmek için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Modern nakliyat hizmetlerimizden siz de faydalanın, yeni ofisinizdeki ilk gününüzü keyifli geçirin!

Bizi Arayın