Size bir telefon kadar yakınız
0507 611 10 11

Tekstil Taşıma

Anasayfa » Tekstil Taşıma

Nakliyat işi insanlar için tarihin her anında büyük bir sorun olmuştur. Bir yerden başka bir yere eşya taşımak hem zahmetli hem de masraflı bir iştir. Teknolojinin gelişmesi nakliye sektörünün de gelişmesinin önünü açmıştır. Önceleri günler süren taşıma işi günümüzde birkaç saat içinde tamamlanmaktadır. Nakliyat firmaları da gelişen ve değişen teknolojiye kendilerini adapte etmişlerdir.

Evdiz nakliyat 20 yıla yakın bir süredir nakliyat sektörünün içerisindedir. Firma olarak yılların verdiği tecrübe ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde nakil ediyoruz. Yılların tecrübesi sonucu oluşan uzmanlığımız ile birçok alanda nakliyat işlemi yapmaktayız. 30 çalışan ile yıllardır bu sektöre hizmet veren firmamızın yeni araçlardan oluşan filosu ile mümkün olan en kısa sürede eşyalarınızı nakil ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizin için en verimli ve en güvenli hizmeti vermeyi misyon edinen firmamız ile eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Ambalaj ve Paketleme

Firmamızın hizmetlerinden bir tanesi de tekstil taşımacılığıdır. Birçok alanda olduğu gibi tekstil alanında da uzman kadro ve doğru ekipman ile hizmet vermekteyiz. Tekstil taşımacılığı zor ve zaman alan bir iştir. Firmamızın uzman eksperleri tarafından özenle hazırlanan taşıma planları sayesinde büyük tekstil makinalarını dahi kısa sürelerde nakil yapabiliyoruz.

Eksperimiz taşıma yapılmadan önce eşyalar için bir plan çıkarmaktadır. Bu plan dahilinde araçlarımıza yüklerinizi en ekonomik şekilde yükleyerek güvenli bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Makinalar dışında kalan ofis malzemeleri içinde uygu taşıma seçenekleri sunuyoruz. Birçok bakanlıktan ve üniversiteden referans sahibi olan firmamız ile yüklerinizi güvenle taşıtabilirsiniz.

Ambalaj ve paketleme konusunda da uzman elemanlarımız özenle çalışmaktadır. Bu sayede taşınan eşyalarınız zarar görmemektedir. Firmamızın yüksek model araçları ile eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır.

Bizi Arayın