Size bir telefon kadar yakınız
0507 611 10 11

Mağaza Taşımacılığı

Anasayfa » Mağaza Taşımacılığı

Nakliyat konusunu eskiden beri büyük sıkıntılara neden olan bir konudur. Önceleri amatörce yapılan nakliyat günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte profesyonel bir kimliğe bürünmüştür. Nakliyat konusunda en önemli unsur taşınan eşyaların zarar görmemesidir. Ayrıca yapılan nakliyat ne kadar hızlı sürede tamamlanırsa, taşımayı yaptıran insanlar da zamandan o kadar çok kar ederler. Bunun bilincinde olan firmamız en hızlı ve güvenilir nakliyatı yapmaktadır. Nakliyat konusunda önemli olan bir diğer unsur ise taşımayı yapan elemanların tecrübesidir. Firmamız dahilinde yıllardır çalışan ve tecrübe edilmiş elemanlar ile en güvenilir nakliyatı yapıyoruz.

Taşımacılık konusunda yıllardır sektöre hizmet veren firmamız birçok alanda taşımacılık hizmeti yürütmektedir. Firma olarak taşımacılıkta güvenlik ve sürati prensip edinerek müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Firma olarak farklı birçok alanda taşımacılık hizmet vermekteyiz.

Ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi birçok hizmet alanımız yanı sıra mağaza taşımacılığını da yapmaktayız. Mağaza taşımacılığı taşımacılık alanlarının en zor konularından bir tanesidir. Özellikle giyim mağazalarının taşımacılığında firma olarak son derce gelişmiş ve özel yöntemler kullanmaktayız. Mağazanız taşınızken özel hazırlanmış askılar ile ürünlerinizi taşıyoruz. Elbiselerin veya ürünlerin zarar görmemesi için araçlarımızda bulunan özel aparatları kullanıyoruz.

Uzman Kadro

Her alanda olduğu gibi mağaza taşımacılığı alanında da mümkün olan en kısa sürede ürünlerinizi yer değiştiriyoruz. Uzman kadromuz sayesinde ürünleriniz zarar görmeden yeni yerlerine taşıyoruz. Firmamız bünyesinde 32 eleman ve 1 adet 7 kamyondan oluşan filomuz mevcuttur. Bu sayede çok zaman alabilecek büyük nakliyat işlerini dahi çok kısa sürelerde arzu ettiğiniz yerlere ulaştırabiliyoruz.

1995 yılından beri hizmet veren firmamız pek çok kurumsal firmaya ve bakanlıklara taşıma hizmeti sunmuştur. Evdiz nakliyat olarak evinizi, iş yerinizi ve mağazalarınızı güvenle ve tecrübe ile taşıyoruz.

Bizi Arayın