Ambalaj ve Paketleme

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt

Firmamız eşya taşıma konusunda uzman ve tecrübeli bir firmadır. 2006 yılından beri bu sektörde hizmet veren Gaziantep Evdiz Nakliyat ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterileri için en iyi ve hızlı nakliyat bileşenlerini bir araya getiren firmamız sayesinde eşyalarınız zarar görmeden belirtilen yere ulaştırılacaktır. 10 kişilik bir kadro ile hizmet veren firmamızın 4 adet kamyonu mevcuttur. Bu sayede tüm eşyalarınızı aynı firma ile kısa sürede nakil ettirebilirsiniz.
Taşımacılık konusu özen ve tecrübe gerektiren bir iştir. Eşyalarını nakil yaptırmak isteyen insanlar, nakliyat firmalarından önce güvenlik isterler. Çünkü taşınma sırasında kırılacak herhangi bir büyük zarara neden olabilir. Özellikle taşınacak olan eşyaların güvenle nakli insanlarından taşınma konusunda en büyük çekinceleridir. Bu nedenle insanlar nakliye firması tercihi yaparken bu konuya özellikle dikkat ederler.

Nakliyat konusunda en önemli hususlardan bir tanesi ambalaj ve paketlemedir. Ambalaj ve paketlemesi iyi yapılmayan bir nakliye hizmetinde eşyaların hasar görme ihtimali çok yüksektir. Bunun bilincinde olduğumuz için ambalaj ve paketleme konusuna firma olarak oldukça azami özen göstermekteyiz. Eşyalarınızı veya ürünlerinizi türüne göre ayırarak doğru ambalajlama ürünleri ve teknikleri ile paketliyoruz.

Firmamız tarafından kırılabilecek malzemeler özenle paketlenmektedir. Cam malzemeler için özel kabarcıklı poşetler kullanmaktayız. Ayrıca olası kazalarda eşyalarınızın zarar görmemesi için, kamyon yerleşiminde kırılacak eşyalara özen gösteriyoruz. Yastıklar ve battaniyelerle desteklenen kırılacak eşyalarınız güvenli bir şekilde naklediliyor.

Ayrıca firma çalışanlarımız tarafından çizilmesi muhtemel olan büyük eşyalar için de özel tedbirler alınmaktadır. Türüne göre ayrılan eşyalar ayrı ayrı paketlenerek olması muhtemel kazaların önüne geçilmektedir. Hazırlanan paketler türüne göre sınıflandırılıp işaretlenerek, ayrım yapılmaktadır. Nakil edilen yerde de kırılmaya yatkın olan malzemeler öncelikli olarak yerleştirilmektedir.

gaziantep evden eve taşımacılık 
Gaziantep Şehirler Arası Taşımacılık
Gaziantep Şehiriçi Taşımacılık
gaziantep evden eve nakliye
gaziantep asansörlü evden eve taşımacılık
gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık
gaziantep evden eve asansörlü nakliyat
gaziantep evden eve şirketleri
gaziantep evden eve taşıma şirketleri
gaziantep evden eve taşımacılık şirketleri
gaziantep evden eve nakliyat şirketleri
gaziantep evden eve asansörlü şirketleri
gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları
Gaziantep İller Arası Taşımacılık
gaziantep evden eve nakliyat
gaziantep evden eve asansörlü
gaziantep evden eve asansörlü taşıma
antep evden eve asansörlü taşımacılık
gaziantep evden eve nakliyat şirketleri
gaziantep evden eve asansörlü nakliyat
gaziantep evden eve nakliyat firmaları
gaziantep evden eve taşımacılık şirketleri
gaziantep evden eve taşımacılık firmaları
gaziantep evden eve asansörlü
gaziantep evden eve asansörlü taşıma
gaziantep evden eve asansörlü nakliye
gaziantep evden eve nakliyat firmaları
Gaziantep Ev Taşıma Firmaları
Gaziantep Ev Taşıma Şirketleri
Gaziantep Şehirler Arası Nakliyat
Gaziantep Şehirler Arası Nakliye

Whatsapp
Telefon
X