• Biz Kimiz?

  Hakkımızda

  Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.

  Taşınmanız için evinize gelen ekibimizde battaniye, patpat, streç, jlatin, jalı kılıfı, koli (karton kutu), koli bandı, varil, sepet ve ip gibi malzemeler ile birlikte deneyimli elemanlarımız adresinizde istediğiniz anda hazır bulunur.
  Öncelikle beyaz eşyalarınız deneyimli ve tecrübeli personeller ile sökülüp emniyeti alınır. Ambalajlama sisteminden geçilir. Oturma grupları deneyimli kendi alanında uzman personllerimiz marifetiyle streç ile sarılır. sonra battaniye ile ambalajlanır ve muhafazası kontrol altına alınır.gaziantep evden eve
  dahası için diğer sayfalarımızı tıklayarak tüm ambalajlama ve taşımacılık sistemlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Biz Kimiz?
 • 1000+

  Evden Eve Taşımacılık

  1500+

  Şehir içi Nakliyat

  5000+

  Ürün Paketleme
 • Ayşe Yılmaz

  Eşim memur ara atamalar maalesef kışa denk gelince hemen bir evden eve taşımacılık gerekiyordu. Bir arkadaşımızın referans ile Evdiz nakliyat ile tanıştık. Çok yardımcı oldular hem fiyat konusunda hem hizmet kalitesi açısından. Çok teşekkür ediyorum Hasan bey'e.
  Ayşe Yılmaz

  Mehmet Aksoy

  İş yerinin temizliği konusunda hizmet aldığı şirketten çok memnun kaldı. Ekip, zamanında ve etkili bir şekilde çalıştı ve sonuçlar mükemmeldi. Mehmet Bey, şirketin müşteri memnuniyetine verdikleri önemi takdir ettiğini belirtti.
  Mehmet Aksoy

  Seda Demir

  Seda Demir, ev temizliği için hizmet aldığı şirketten çok etkilendi. Temizlik ekibi, titizlikle çalıştı ve evini tertemiz bir şekilde bıraktı. Seda Hanım, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarını ve profesyonelliklerini övdü
  Seda Demir

  Ahmet Kaya

  Ahmet Kaya, temizlik şirketinin hizmetinden oldukça memnun kaldı. İş yerinin düzenli temizliği ve hijyenik ortamı, çalışanların verimliliğini artırdı. Ahmet Bey, şirketin kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde iş yerindeki memnuniyetini dile getirdi.
  Ahmet Kaya

  Elif Şahin

  Temizlik şirketiyle yaptığı anlaşmadan sonra evinin tertemiz olduğunu belirtti. Ekip, özenli ve detaylı bir temizlik hizmeti sundu. Elif Hanım, profesyonel çalışmaları ve müşteri memnuniyetine verdikleri önemi takdir ettiğini ifade etti.
  Elif Şahin
Whatsapp
Telefon
X